Otobüs Bileti

Çok değil bundan belki 15 yıl önce seyahat etmek şimdiki kadar kolay değildi. Boş koltuk bulamam telaşıyla yolculuğun bir hafta öncesinden otobüs firmalarının yazıhanelerine gidilip otobüs biletleri elden alınırdı. Günümüzde ise bu durum internet teknolojisi sayesinde tamamen değişti. Artık yazıhanelere giderek harcanılan zaman ve yol parası yanınıza kar kalıyor. Bilet satışı yapan internet siteleri sayesinde oturduğunuz koltuktan hiç kalkmadan saniyeler süren bir işlemle seyahat biletinizi alıp, işinize ara vermeden devam edebiliyorsunuz. Bu sitelerden biri olan www.biletium.com yolculuğunuzun başından sonuna kadar her konuda size yardımcı olmak ve memnuniyetlerinizle beslenmek isteyen bir site. Kaliteli ve köklü otobüs firmalarıyla anlaşmalı olan site müşteri memnuniyetini bütün değerlerden üst düzeyde tutarak hizmet sunuyor. Sitenin kolay görünümü, düzeni ve hızı sayesinde hem alışverişinizi kolayca yapabilir hem de istediğiniz bilgiye hemen ulaşabilirsiniz. Bulunulan yer ve gitmek istenilen yer seçenekleri seçilip tarih belirlenince o tarihte seçilen yerler arası sefer yapan tüm otobüs firmalarının listesine ulaşılıyor. Bilet fiyatları konusunda herkesin bütçesine uygun seçenekler mevcut. Yani, Ankara İstanbul seyahati yapmak isteyen bir kişi ücret olarak uygun olan Mermerler Seyahatle yolculuk yapabileceği gibi bir miktar fazla ödeme yapıp Ulusoy turizmin tek koltuklu araçlarıyla seyahat de edebilir. Üye girişi yapmadan kullanılabilen site, satın alınan biletleri mail adreslerine postalıyor. Mail adresinizin şifresini mi unuttunuz? Üzülmeyin! Site bu konuda da kolaylık sağlayan bir uygulama sunmuş. “Biletlerim” linkine girildiğinde sadece e-posta adresinizi soran sayfa, gününü, saatini ya da koltuk numarasını unuttuğunuz biletinizle ilgili bilgilere erişmenizi sağlıyor. Üstelik site facebook veya Google hesaplarıyla da giriş yapma imkanı sunuyor. Üye olunduğunda bir çok avantaj sağlayan site almış olduğunuz otobüs biletleri belli illerde adreslere postalayarak değişik bir hizmet veriyor müşterilerine. Ayrıca üyelerine özel kampanyalarla sizler için ücretsiz bilet sürprizleri de yapabilir.Peki bu siteye nasıl güvenebilirim mi diyorsunuz? Kullandığı 3d secure güvenlik sistemiyle kredi kartı bilgileri girildikten sonra yönlendirilen ekran cep telefon numaranıza gelen sms mesajındaki şifreyi ekrana girmeden kartınızdan para çekim işlemi gerçekleşmiyor.


 


Bu faydalı siteyle İstanbul Van seyahati, İzmir Diyarbakır seyahati, Erzurum Denizli seyahati gibi uzun saatler süren birçok otobüs yolculuğunda konforlu zamanlar geçirebilmeniz için 100 den fazla otobüs firması seferleri internet ortamında hizmetinize sunuluyor. Ayrıca üyeler ve üye olmadan bilet satın alma işlemleri yapan müşteriler için sağladığı özel hizmetler de diğer internet sitelerinden olan farklılığını ortaya koyuyor. Hızlı ve güvenli bilet satın almak için adresinizi şaşırmayın. Bu rahatlığı yaşamak için ihtiyacınız olan tek şey bir kredi kartı ve www.biletium.com . Siz de biletinizi www.biletium.com dan alın, ayrıcalıklı olduğunuzun farkına varın.


 


Yazıyı tamamlamadan önce sizlere vermek istediğim diğer bir bilgi de otobüs biletleri üzerinde bulunması gereken zorunlu bilgilerdir. Nelerdir bu bilgiler :


  * Yolcu adı soyadı


  * Seyahat güzergahı


  * Seyahat tarih ve saati


  * Bilet ücreti


  * Yolcu TC Kimlik Numarası (Bu, seyahat sigortanız için çok önemlidir. Mutlaka yazdırmalısınız)


  * Otobüs biletini düzenleyen kişi / yer bilgisi


  * Otobüs bileti düzenleme tarih ve saati


 


  İyi Yolculuklar


 Geribildirim